Znicze Wielkanocne

  • nowość
  • nowość
  • nowość

Jak długo palą się znicze wielkanocne?

Zwykle znicze wielkanocne są przeznaczone do użytku na krótki okres, najczęściej ich płomień świeci się przez maksymalnie 8-10 godzin. Znajdziemy jednak na rynku znicze które palą się znacznie dłużej, nawet do 24 godzin. Przed zakupem warto więc upewnić się ile czasu będzie potrzebne aby doprowadzić znicz do końca.

Jakie są najpopularniejsze kolorowe ozdoby na cmentarz w Wielkanoc?

Kwitnące kwiaty to najczęściej spotykane dekoracje szczególnie w Wielkanoc. Miedzy najbardziej popularnymi gatunkami znajdują się tulipany, goździki, hiacynty, narcyzy, stokrotki i begonie. Najpopularniejszymi kolorami są biały, czerwony, żółty i różowy. Można też spotkać ozdoby w postaci zniczy wielkanocnych i kolorowych stroików.

Gdzie można kupić tradycyjne znicze wielkanocne?

Tradycyjne znicze wielkanocne można kupić w sklepach ze świecami, sklepach pasmanteryjnych oraz marketach. Najczęściej są one sprzedawane w komplecie z akcesoriami, takimi jak świecznik i ozdobna oprawa z kolorowych wstążek. Coraz częściej można je kupić też w internecie.

Jak wybrać odpowiedni wielkanocny znicz?

Wybór odpowiedniego znicza należy do indywidualnego uznania, jednak przyciągające uwagę znicze zdobione motywami typu lilii czy pisanki są bardzo popularne. Wielkanocne znicze lepiej wybrać w odcieniu złotego lub srebrnego, aby pasowały do charakteru uroczystości. Po zakupie znicz powinien być starannie zapakowany i przechowywany w suchym miejscu, by uniknąć przywierania dodatkowych elementów.

Jak należy przechowywać znicze wielkanocne, by zachować ich jakość?

Przede wszystkim należy trzymać je w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej. Trzeba uważać, aby znicze wielkanocne nie połączyły się z innymi świecami lub składowanymi elementami. Należy też chronić je przed wilgocią poprzez zabezpieczenie szczelną torebką lub opakowaniem. Należy też zadbać o to, by znicze nie uległy wcześniejszemu zepsuciu, trzymając je w czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl